zrob-to-dobrze-o-marce

ZRÓB TO DOBRZE powstało z mieszanki pasji oraz z ciągłej irytacji brakiem możliwości znalezienia produktu potrzebnego i dodatkowo w przystępnej cenie. Cel ZRÓB TO DOBRZE to tworzenie rzeczy funkcjonalnych. Ja na co dzień nie potrafię żyć bez zapisywania notatek na karteczkach, albo spisywania wszystkich codziennych rzeczy w kalendarzu. Ale co roku stykałam się z problemem szukania kalendarza, który będzie miał dużo miejsca na moje zapiski i nie będzie miał dodatkowych, niepotrzebnych stron do wypełniania bądź zapisanych informacjami jak instrukcja pierwszej pomocy, bądź lista międzynarodowych połączeń.
Co jest najważniejsze dla mnie przy projektowaniu? Chcę, żeby to Twoje notatki były najistotniejsze zaraz po otworzeniu jakiejkolwiek strony, nie chcę żebyś musiała ich szukać wśród zbędnych informacji, albo przez źle zaprojektowane strony.
Uwielbiam tworzyć dla ludzi. W przyszłości mam nadzieję na powiedzenie się jeszcze kilku projektów. Wiem, że nie można stworzyć ogólnego produktu dla wszystkich, bo każdy jest inny. Dlatego też już konsultuje się z ludźmi z różnych grup społecznych, bo moim zadaniem jest tworzenie produktów dla konkretnej osoby i w tą stronę będzie starała się iść marka ZRÓB TO DOBRZE.

#zróbtodobrze